22 та 23 січня міський голова Олексій Шостак узяв участь у двох зустрічах з питань реформування медицини. Перша відбулася з начальником Управління координації центрів реформ МОЗ Тетяною Орабіною відбулася у столиці. Обговорювалося питання роботи лікарні у м. Малині як закладу вторинного рівня.
Очільниця управління зауважила, що мережа лікарень інтенсивного лікування буде затверджена не раніше кінця 2020 року. Наша лікарня має усі шанси на отримання статусу лікарні інтенсивного лікування 1 типу.
Спеціалізація медичної допомоги багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування першого рівня для надання екстреної та вторинної медичної допомоги у стаціонарних умовах здійснюватиметься за наступними лікарськими спеціальностями: акушерство і гінекологія; анестезіологія; ендоскопія, клінічна лабораторна діагностика, клінічна імунологія, клінічна біохімія; медицина невідкладних станів; неврологія; ортопедія і травматологія; патологічна анатомія; педіатрія; рентгенологія; терапія; трансфузіологія; ультразвукова діагностика; хірургія. Тобто будуть збережені усі існуючі напрямки, за якими наша лікарня працює зараз.
Наступного дня міський голова, його заступник Леся Сніцаренко та начальник відділу охорони здоров’я Анна Копилова зустрілися з керівництвом обласного управління охорони здоров’я. Медичну тему було продовжено вже на рівні області.