У липні відбулося засідання комісії міської ради по розгляду матеріалів про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Малина” малинчанці  Світлані Іванівні Майданович – керівнику дитячої зразкової капели бандуристів «Веснянка», заслуженому працівнику культури України, члену національної спілки кобзарів України.

Зауваження та пропозиції щодо доцільності присвоєння звання Майданович С.І. просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601, каб. 107 або за телефоном: 5-34-34 та електронною адресою: m_orgviddil@ukr.net.

Також для надання Ваших пропозицій Ви можете використати рубрику «Запитання міському голові» на офіційному сайті Малинської міської ради.

Обговорення триватиме до 19 серпня включно.