Увага конкурс!

Головне управління Національної поліції України в Житомирській області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад поліцейських секторів реагування патрульної поліції.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

– громадянство України;
– повна загальна середня або вища освіта;
– вік від 18 років;
– знання Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції»;
– вільне володіння українською мовою;

МИ ПРОПОНУЄМО:

– заробітну плату від 10.000 гривень та соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;
– професійну підготовку за міжнародними стандартами;
– можливість отримання юридичної освіти, навчаючись на заочній формі навчання у вищих навчальних закладах системи МВС;
– перспективу кар’єрного росту.

А  випускників наших загальноосвітніх навчальних закладів запрошуємо на навчання до закладів вищої освіти зі спеціальними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України.

Бажаючим взяти участь у конкурсі та за більш детальною інформацією звертатися до Малинського відділення поліції за адресою: м. Малин вул. Захарченка, 16 (каб. № 11) або за тел. 098-313-60-45 – інспектор сектору кадрового забезпечення майор поліції Петренко Ольга Василівна.