За результатами оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення Житомирської обл. за січень – червень 2017 року місто Малин посідає 2 місце. Перше — в обласного центру.

Друге місце міста Малина забезпечено тим, що за 4 показниками місто зайняло з 1 по 5 місце, ще за 4 показниками – 6-9 місця. Місто увійшло до п’ятірки лідерів за напрямами «Економічна ефективність» (2 місце) та «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» (3).

       Напрям «Фінансова самодостатність» включає 3 показники, які характеризують динаміку росту доходів місцевих бюджетів та стан погашення податкового боргу (10 місце проти 14-го у І кварталі).

   Напрям «Розвиток інфраструктури» включає 2 показники, які характеризують темпи зростання (зменшення) обсягів прийнятого в експлуатацію житла

Темп зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла  у січні-червні 2017 року порівняно з січнем-червнем 2016 року загалом по області склав 115,2%.

У нашому місті зафіксовано збільшення темпу прийнятого житла  (на 40,7%) –     13 місце, обсяг прийнятого в експлуатацію житла – 7 місце, 478,0 кв.м. загальної площі.

Нагадаємо, що у 2015 році Малин був лідером серед інших міст та районів, а за підсумками  2016 року – другим.