Згідно результатів моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення Житомирської області за 1 квартал 2019 року Малин традиційно зайняв найвищу, першу сходинку серед 28 міст та районів Житомирщини. Такий високий рейтинг Малину вдається утримувати вже п’ятий рік поспіль.
Загалом оцінювання відбувалося за показниками, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами: економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці та розвиток інфраструктури.
Оцінка результативності діяльності здійснюється шляхом моніторингу профільних показників Головним управлінням статистики, Головним управлінням ДФС у Житомирській області, департаментом фінансів ОДА та департаментом містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ ОДА.
Такі результати дають можливість місту втілювати важливі для міської громади соціально-економічні проекти, які вже відчули малинчани.