Друге місце за підсумками року у рейтингу міст та районів Житомирщини зайняв Малин з вільної боротьби. У середу Асоціацією спортивної боротьби Житомирщини було відзначено кращих тренерів та спортсменів. Зокрема, й малинських викладачів ДЮСШ: Олександра Ткачука, Олексія Федорчука та Василя Мохорта. Відзнаки отримали й наші дівчата, що стали чемпіонками України з вільної боротьби саме у цьому році: Ліза Кулаківська, Аліса Головенко та Віка Осадчук. Грамоту отримала також Катерина Машкевич — майстер спорту з вільної боротьби.
Присутні на заході, наш земляк, український борець вільного стилю — Валерій Андрійцев та його тренер Руслан Савлохов, користуючись нагодою, запросили усіх на сьомий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, що відбудеться у Малині 21-22 грудня. У цьому році очікуємо участь більше трьохсот спортсменів з різних куточків України.