ВВ останній день зими на Соборній площі міста було гаряче.  На малинчан чекала цікава розважальна програма, народні гуляння, святковий ярмарок, частування млинцями та гарячим чаєм, катання на конях. Родзинкою свята став виступ гурту “Чіп”. Не обійшлося свято і без традиційного спалення опудала Зими, виготовленого МРБО “Захист дітей Чорнобиля”.

Особливо хочеться відмітити цьогорічну активність міських дошкільних навчальних закладів.  Свої святкові зони з частуванням для малинчан презентували ЦРД “Сонечко”, ДНЗ № 4 “Калинонка”, ДНЗ № 5 “Веселка”, ДНЗ № 6 “Теремок” та ДНЗ № 9 “Золотий ключик”.  Не залишилися осторонь і підприємства міста ТОВ “Мост-Малин” та ТОВ “Квінта”- вони також підготували святкові локації для малинчан.

Висловлюємо щиру подяку депутату Верховної ради Пузійчуку Андрію Вікторовичу та приватним підприємцям, які долучилися до організації свята: Рибак  Людмилі Станіславівні (магазин “Стиль”), Степаненку Олександру Миколайовичу (магазин “Промінь”), Старжинському Ігорю Олександровичу (магазин “Добрий господар”), Фанті Денису В’ячеславовичу (магазин «Спортивного взуття»)  та керівництву магазина “Точка мінімальних цін”.  Саме вони забезпечили свято подарунками та  призами.

І хоча зима ніяк не хотіла відступати, але весна повсякчас нагадувала за себе. Проте настрій у всіх був святковим та піднесеним.