Міський голова Олександр СИТАЙЛО відвідав інфекційне відділення лікарні. Під час візиту він,  одягнувши попередньо захисний медичний одяг,  особисто поспілкувався з медиками та хворими.

– Враховуючи надзвичайно складну ситуацію, яка триває майже рік, хочу насамперед подякувати нашим медикам, — поділився опісля думками міський голова. — Кожен з них працює більш ніж на повну. Щодо кисню, то зазначу, що він у  Малинській лікарні є, його щоденні резерви поновлюються.

На сьогодні  ми маємо ряд питань, які потребують вирішення. Серед них — недостатність окремих медичних препаратів, визначених медичними протоколами лікування (на жаль, це проблема загальнодержавна), відновлення постачання  гарячої води у боксах, деякі господарські питання.

Ці питання, як і всі інші, узято міським головою під особистий контроль.

– Ще раз хотілося б подякувати медичному персоналу за сумлінну працю, пацієнтам — бажаю якнайшвидшого одужання, а депутатам міської ради та керівництву лікарні — співпраці та об’єднання зусиль для покращення умов лікування пацієнтів, — зазначив Олександр СИТАЙЛО.