Чимала аварія трапилася днями у мікрорайоні БАМу. Під тиском промерзлого ґрунту (а шар його складає зараз близько півметра) не витримала зношена чавунна труба, якою подається вода до будинку №8 по вул. Машинобудівників та до ДНЗ №9. Подачу води комунальники забезпечили шляхом її підвозу до вказаних об’єктів, а от ліквідувати порив виявилось не так просто.
Через шар снігу не можна було відразу виявити місце пориву.По-друге, власне труба знаходилася на глибині близько 3 (!) метрів. І найголовніше, поряд пролягає кабель електромережі потужністю 10 тис. В. Тому будь-яка необережність могла б закінчитися фатально.
Аварійній бригаді ТОВ «Малин Енергоінвест» (а це Олександр Клімук, Михайло Слєсарчук, Віктор Мельниченко, Віталій Недашківський) довелося працювати майже два дні, стоячи у воді котловану діаметром 7-8 м. Аби не перемерзнути, комунальники час від часу час від часу грілися в саморобній «теплушці», обладнаній грубкою на дровах.
Вчора у другій половині дня аварію було ліквідовано. Хід робіт особисто відслідковували директор ТОВ «Малин Енергоінвест» Микола Корнійчук та керівник відділу водопостачання Михайло Михайленко.