За останні півроку у стінах Малинської лікарні народилася 181 дитина. На світ з’явилися 104 хлопчиків та 77 дівчаток. Це майже в два з половиною рази більше ніж за відповідний період 2019 року і більше ніж за 2019 рік в цілому.

Нагадаємо, у 2017 році за власні кошти міста було завершено капітальний ремонт пологового відділення Малинської лікарні.  Відділення також було укомплектовано всім необхідним обладнанням за стандартами пренатального центру. Саме це і стало поштовхом до того, що кількість бажаючих народжувати в Малині значно збільшилася. Медики розповідають, що народжувати до нашої лікарні  приїжджають з сусідніх районів та навіть міста Києва.

За словами завідуючої відділенням Наталії Полянської, у пологовому цілодобово працюють лікарі акушер-гінекологи, а малята з’являються на світ в сучасних умовах.

Заходи по покращенню якості надання лікарських послуг в Малинській лікарні і надалі тривають по всіх медичних напрямках. Із останніх – придбання нового сучасного апарату штучної вентиляції легень експертного класу.

Також з 1 липня 2020 року (згідно наказу управління охорони здоров’я Житомирської ОДА) саме до Малинської лікарні направлятимуться всі породіллі із м. Радомишля та Радомишльського району відповідно затвердженого «Маршруту пацієнта». Тож можемо з впевненістю сказати, що професійний досвід наших лікарів-акушерів та якість надання медичних послуг отримали високу оцінку і на обласному рівні.