Сьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.
З цієї нагоди біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у міському парку культури та відпочинку відбувся мітинг- реквієм та покладання квітів.
Перед присутніми виступив міський голова Олександр Ситайло. Він нагадав, що саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішньою владою сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.
Пам’ять полеглих було вшановано хвилиною мовчання.
Отець Василь, настоятель Свято-Покровського храму ПЦУ відправив панахиду за всіма загиблими як на Майдані, так і в ході військових дій на сході України. Опісля всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.
Також сьогодні керівництвом громади було покладено квіти до Меморіалу всім загиблим землякам у російсько-українській війні, вшанувавши пам’ять всіх полеглих жителів Малинської громади за незалежність України.