Сьогодні на засіданні сесії обласної ради керівництвом Житомирщини  було вручено посвідчення та нагрудний знак  «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Анатолію Задорожньому Почесному громадянину Малина, заслуженому тренеруУкраїни з вільної боротьби (на фото другий зліва).

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання тренерові Малинської дитячо-юнацької спортивної школи Анатолію Задорожному до Дня фізичної культури і спорту —  за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність. Відповідний указ Петро Порошенко підписав 7 вересня.