Наа спільному засіданні постійних комісій міської ради (з гуманітарних питань та охорони здоров’я, питань законності та депутатської діяльності) серед ряду поточних проблем найбільш гострими були наступні: аварійний стан будівлі колишнього кінотеатру у центрі міста та утримання доріг, які перебувають у підпорядкуванні області, а це 12 км по території міста (міст через р. Ірша, Приходька, Гагаріна, Городищанська, Винниченка, Грушевського (від кругу до Малинівського переїзду).

Щодо останнього, то депутати ініціювали звернення до губернатора, оскільки дороги в аварійному стані та потребують ремонту. У зверненні вони акцентували уваги на пришвидшенні процедурних, тендерних питань, аби розпочати роботи по відновленню доріг з огляду на близьке завершення сприятливого для ремонтних робіт сезону.

Ще одним аварійним об’єктом, який претендує на те, щоб стати антирекламою нашого міста (бо знаходиться в самому його центрі), є будівля колишнього кінотеатру. Це приміщення у свій час було продано районною радою підприємству «Малинська меблева фабрика», власником якого є Володимир Науменко.

Стан об’єкту, який невблаганно руйнується, вже починає створювати загрозу для малинчан — відпадає облицювальна плитка. Будівля створює загрозу здоров’ю та життю перехожим. Бажає бути кращою прилегла територія.

У підсобних приміщеннях з порушенням цільового призначення будівель та земельної ділянки, здійснюється обробка та реалізація виробів з каменю.

Це викликає справедливу критику та занепокоєння жителів міста і зумовлює необхідність втручання у ситуацію з боку депутатського корпусу.

Про ці порушення міськвиконком неодноразово попереджав керівника підприємства та вимагав дієвих заходів, але з часу продажу об’єкта минуло вже понад п’ять  років, а  «окраса» міста тільки погіршилася.

Цими днями влада міста офіційно звернулася не  лише до районної ради про розірвання договору купівлі-продажу та повернення кінотеатру у громадську власність, а й до Коростишівської прокуратури — про здійснення перевірки процедури і умов купівлі-продажу та дотримання чинного законодавства щодо безпечного утримання об’єкта та використання  за призначенням. Про те, як реагуватимуть перевіряючі органи та представники районної громади, ми повідомимо додатково.