Виконавчий комітет Малинської міської ради  оголошує конкурс на перевезення пасажирів в режимі регулярних спеціальних перевезень  автомобільним транспортом по місту Малину  на маршруті «Паперова ф-ка (від світлофора) – Центр – Лікарня – Автостанція – вул. Українських повстанців – вул. Грушевського– вул. Машинобудівників– вул. Кримського – вул. Миру –  Вокзал».

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурентних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів та дотримання відповідних нормативно – правових актів з транспортного обслуговування населення.

УМОВИ конкурсу на перевезення пасажирів автотранспортом

  1. Для перевезення пасажирів пріоритет буде надаватися першочергово  транспорту з 12-20 місцями для сидіння, з терміном експлуатації не більше  10 років, у кількості 1 одиниці  на маршрут «Паперова ф-ка (від світлофора) – Центр – Лікарня – Автостанція-вул. Українських повстанців – вул. Грушевського – вул. Машинобудівників – вул. Кримського –  вул. Миру  – Вокзал», пристосованого для перевезення інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та обладнаного засобами інформування пасажирів  з вадами зору, слуху.
  2. На маршруті здійснюється 1 рейс з часом відправлення 3-30 год.
  3. Пасажирські перевізники, водії та особи, діяльність яких пов’язана   з наданням транспортних послуг, повинні мати документи на право надання таких послуг та відповідні знання в обсязі, що визначаються Мінінфраструктури  України.
  4. Транспортні засоби повинні відповідати умовам безпеки, охорони праці та екології, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути  в належному технічному і санітарному стані та укомплектовані відповідно до вимог Правил дорожнього руху.
  5. Перевізник – претендент повинен забезпечувати контроль технічного і санітарного стану автотранспорту перед виїздом на маршрут та проведення медичного контролю стану здоров’я   водія.
  6. Договір укладається на термін до 5 років.
  7. Останній день подачі заявки на конкурс – 17 січня 2020 року за адресою:  м. Малин, Соборна пл. 6-а, каб. 212.
  8. Перелік документів, які необхідно надати для участі у конкурсі та форму заяви на  участь у конкурсі можна отримати в каб. 212 виконкому.
  9. Конкурс проводитиметься   31 січня 2020 року.