Відділ культури виконавчого комітету Малинської міської ради інформує  про проведення першого засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору керівників закладів культури.

На посаду директора Малинського  міського краєзнавчого музею засідання конкурсної комісії  відбудеться 19 лютого 2019 року  о 11.00 год. за адресою:  м.Малин, пл. Соборна,6а, каб.107 (перший поверх адмінприміщення).

Під час даного засідання будуть розглядатися документи, подані кандидатами на посаду директора міського краєзнавчого музею, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Розпорядження міського голови № 38 від 06.02.2019 “Про створення   конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Малинського міського краєзнавчого музею”.

Документи Тимошенка В.І. – кандидата на посаду директора Малинського міського краєзнавчого музею.

Документи Лузанчук І.В. – кандидата на посаду директора Малинського міського краєзнавчого музею.

 

На посаду завідувача Малинською  міською дитячою бібліотекою засідання конкурсної комісії  відбудеться 19 лютого 2019 року  о 11.30 год. за адресою:  м.Малин, пл. Соборна,6а, каб.107 (перший поверх адмінприміщення).

Під час даного засідання будуть розглядатися документи, подані кандидатами на посаду завідувача Малинською  міською дитячою бібліотекою, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Розпорядження міського голови № 37 від 06.02.2019 “Про створення   конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду завідувача Малинською міською дитячою бібліотекою””.

Документи Вакуленко К.О. – кандидата на посаду завідувача Малинською міською дитячою бібліотекою.

Документи Черненко Л.О. – кандидата на посаду  завідувача Малинською міською дитячою бібліотекою.

 

На посаду директора Малинського  міського будинку культури засідання конкурсної комісії  відбудеться 19 лютого 2019 року  о 12.00 год. за адресою:  м.Малин, пл. Соборна,6а, каб.107 (перший поверх адмінприміщення).

Під час даного засідання будуть розглядатися документи, подані кандидатами на посаду директора Малинського  міського будинку культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

Розпорядження міського голови № 36 від 06.02.2019 ” Про створення   конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Малинського міського будинку культури”.

Документи Мороза М.І. – кандидата на посаду директора Малинського міського будинку культури.

Документи Лузанчук І.В. – кандидата на посаду директора Малинського міського будинку культури.