Управління освіти, молоді, спорту  та національно-патріотичного виховання оголошує  конкурс на посаду директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Малинської міської ради Житомирської області».

Вимоги до кандидата на посаду: претендент має бути громадянином України, вільно володіти державною мовою, мати вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Строк подання документів для участі в конкурсі становить 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.  Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (за наявності);

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом та реєстрація документів від претендентів здійснюється Управлінням освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного  виховання  за адресою: вул. Паркова, 4 а м. Малин, телефон для довідок: 5-13-43  або 9-76-69.

У разі надсилання документів поштою датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

У разі невідповідності поданих документів встановленим вимогам, претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляється Управлінням.