Минулої п’ятниці відбувся круглий стіл за участі керівництва міста та ДЮСШ, тренерів з вільної боротьби цієї школи, Валерія Андрійцева — призера чемпіонатів різного рівня, срібного призера Олімпійських ігор та Ігоря Малинського — Заслуженого тренера України. Останні, нагадаємо, є організаторами щорічних Всеукраїнських турнірів з вільної боротьби, які проходять саме у Малині. Ці заходи збирають все більше учасників. Прикладом цього став останній шостий турнір, участь у  якому узяло вже більше двохсот юних борців (і  не лише з України, а й з Білорусі).

Тож питання, які обговорювали учасники зустрічі, стосувалися організації та фінансування наступних турнірів. Слід відзначити, що вперше у 2017 році депутати міської ради частково профінансували захід. Проте є і інші джерела, які можна і потрібно залучати.

Присутні одностайно погодилися, що місце проведення — спортивна зала ДЮСШ, замала для такої кількості учасників. І для наступного турніру потрібен інша, більша. Також було піднято питання утеплення стін ДЮСШ, можливе використання адмінприміщення недобудованого спорткомплексу, обговорено інші поточні проблеми.