Керуючись п.2.5 “Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390, Комунальне підприємство “Екоресурс” Малинської міської ради Житомирської області доводить до відома споживачів інформацію про намір встановити тариф на вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Плановий тариф КП “Екоресурс” Малинської міської ради Житомирської області на вивіз і захоронення ТПВ на 2018 рік для мешканців багатоквартирних будинків:

Тариф на вивезення та захоронення ТПВ  за місяць на одну особу з ПДВ 20%, 18,67 грн.

Плановий тариф КП “Екоресурс” Малинської міської ради Житомирської області на вивіз і захоронення ТПВ на 2018 рік для мешканців приватного сектору

Тариф на вивезення та захоронення ТПВ  за місяць на одну особу з ПДВ 20%, 24 грн.

Плановий тариф КП “Екоресурс” Малинської міської ради Житомирської області на вивіз і захоронення ТПВ на 2018 рік для інших споживачів

Тариф на вивезення та захоронення 1 м3 з ПДВ, 160 грн.

Плановий тариф на вивезення та захоронення твердих побутових відходів розрахований відповідно до вимог чинного законодавства, а саме: Постанови КМУ від 26.07.2006 р № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування за адресою: 11603, Житомирська обл., м. Малин, вул. Українських повстанців, будинок 27.