Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 321 від 05 квітня 2012р. Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення», право на безоплатне забезпечення за рахунок коштів державного бюджету ортопедичним взуттям мають:
• особи з інвалідністю;
• діти з інвалідністю;
• особи з інвалідністю та постраждалі внаслідок АТО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Підставою для видачі направлення на виготовлення безкоштовного ортопедичного взуття є Індивідуальна програма реабілітації (для інваліда та дитини-інваліда) або Медичний висновок ЛКК, де вказано про те, що особа потребує забезпечення ортопедичним взуттям.
Особи з інвалідністю та постраждалі внаслідок антитеррористичної операції забез-печуються ортопедичним взуттям незалежно від встановлення їм інвалідності на підставі рішень військово-лікарських комісій чи висновків лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів.
Діти віком до 18 років забезпечуються супінаторами згідно довідки ЛКК.

Облік інвалідів, дітей-інвалідів, дітей віком до 18 років, інших осіб, які мають право на безоплатне забезпечення ортопедичним взуттям ведуть місцеві органи праці та соціального захисту населення за місцем проживання осіб.

За направленням на виготовлення ортопедичного взуття необхідно звернутись до місцевого органу праці та соціального захисту населення.

Більш детальну інформацію можна отримати в міському УПСЗН за адресою: вул.Чорновола,38б каб.№5 або за тел.3-22-25.