Керівництво Малинської громади разом з керівниками відділів та управлінь виконавчого комітету міської ради активно готується працювати в нових умовах, зі збільшеною територією та відтак і з новими обов’язками.
На порядку денному особливе відповідальне завдання – отримати найповнішу інформацію про об’єкти соціальної інфраструктури, що увійшли до громади. Окрім цифр, звітів, паперових відомостей важливим є й особисто побачити клуби, будинки культури, школи, садки, познайомитися з тими, хто опікується цими закладами, які проблеми є в тому чи іншому селі.
Це дійсно необхідне завдання, адже від цього залежатиме подальше управління цими закладами, правильний розподіл фінансів, визначення пріоритетів та врешті й комфорт життя людей, що проживають на території Малинщини.
Цими днями заступники міського голови Віталій Лукашенко та Павло Іваненко разом з керівниками сфер культури і освіти Оленою Журович і Валентиною Заровною відвідали Ворсівку, Нянівку, Іванівку, Устинівку, Тростяницю, Луки і Горинь. Об’їзди триватимуть.