У рамках Днів сталої енергії, відкритих за ініціативи ЄС зокрема для країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України), які відбуватимуться у травні-червні        2018 року, відкрито онлайн-реєстрацію всіх бажаючих взяти участь.         Будь-який захід вважається Днем сталої енергії, якщо він сприяє розвитку чистої енергії, кількість учасників не менше 10 осіб та відбувається у вказаний період.

Взяти участь в ініціативі можуть усі зацікавлені в організації Днів енергії, зокрема члени державних та місцевих органів влади, енергетичні агенції, бізнесмени та громадські організації. Задля максимальної популяризації власного заходу в рамках Днів енергії його можна зареєструвати на веб-сайті Європейського тижня сталої енергетики.

З метою підтримки європейської ініціативи  наше місто в числі інших  міст-підписантів Угоди мерів пройшло реєстрацію міських заходів на європейському веб-сайті  та 5 травня  розпочало їх реалізацію шляхом роздільного прибирання прибережної смуги р. Ірша працівниками міськвиконкому із залучення членів сімей та усіх бажаючих. Захід спрямовано на  відповідавльне ставлення та захист довкілля.

Оскільки офіційні кінцеві терміни реєстрації відсутні, міськвиконком запрошує всіх бажаючих організувати власний захід на вказану тематику.

Детальну інформацію та допомогу у реєстрації можна отримати у відділі економічного розвитку (каб.109) або за тел. 5-23-55.