Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке щорічно відзначається 7 грудня, відбулися в міській раді.

Усіх присутніх з професійним святом привітав міський голова Олексій Шостак та депутат Верховної Ради України Андрій Пузійчук, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі місцевих громад у системі державного управління. Грамотами Верховної Ради України було нагороджено Валентину Заровну – начальника управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання, Олександра Ситайла – депутат міської ради та керівника КП «Екоресурс», а також Світлану Сивко – керуючу справами виконавчого комітету.

Традиційно Грамотами та Подяками Малинської міської ради було відзначено кращих працівників органів місцевого самоврядування. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамоти також отримали працівники, які в 2019 набули ювілейного стажу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт –  своїми піснями порадували присутніх працівники відділу  культури.

Також приємно зазначити, що напередодні свята на урочистостях в місті Житомирі, Грамотою обласної ради було нагороджено депутата Малинської міської ради Олександра Столяра.