Малинська міська рада оголошує про початок земельних торгів у формі аукціону. На продаж пропонуються вісім земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків по вул. Мелещенка (мікрорайон Городища). Також для продажу і в оренду пропонуються земельні ділянки:

  • для продажу — розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства будівництва (вул. Грушевського, 132б),
  • для продажу —для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (площа Вокзальна, 1д, Українських повстанців 44а)
  • в оренду — для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства автомобільного транспорту (вул. Гагаріна, 3а).

Останній день прийому заяв – 07 грудня 2017р. до 13 год.00хв.

Місце проведення торгів: Житомирська обл., м.Малин, пл. Соборна, 6а (зал засідань адміністративного будинку Малинської районної державної адміністрації).  Початок торгів об 11.00. год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08.00 год. до 10.40 год. за адресою: Житомирська обл., м.Малин, пл. Соборна, 6а (зал засідань адміністративного будинку Малинської районної державної адміністрації).

З питань детального ознайомлення з технічною документацією на земельні ділянки звертатись у ПП «Фірма «СОМГІЗ»  в робочі дні з 09.00. до 13.00.год. за адресою: м.Житомир, вул.Рильського,9, оф.323, тел.(095)9349868.

Консультації та уточнення Вам нададуть у відділі містобудування та земельних відносин виконавчого комітету ( площа Соборна 6а, каб. №118). . Телефон для зв’язку: 5-15-14.

До Вашої уваги  детальна інформація пропозицій земельних торгів (тисніть тут).