3 метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, та відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Малинської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Малинської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Малина».

Проект рішення розміщений у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі Малинської міської ради у розділі «Регуляторна політика» (бокова панель).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного  місяця з дня оприлюднення:
у письмовому вигляді за адресою: 11601 м. Малин, вул. Дорошок, 20 управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Малинської міської ради, тел. (04133) 5-27-87 щоденно, крім суботи та неділі, з 08-00 до 17-00 год. (п’ятниця – до 16.00 год.), або на електронну адресу malin.ugkh@i.ua