Регуляторні акти

Проект рішення виконавчого комітету «Про розгляд проекту положення «Про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними, виключення приміщень з числа службових в м. Малині»

Проект рішення виконавчого комітету Малинської міської ради«Про перегляд тарифу на перевезення пасажирів автотранспортом у м. Малині»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
проекту рішення виконкому Малинської міської ради «Про перегляд тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Малині»

Проект рішення виконавчого комітету Малинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Малина»

Проект рішення  виконавчого комітету Малинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок  розміщення об’єктів виїзної торгівлі, об’єктів сфери послуг і розваг та проведення ярмарків на території м. Малина»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Малинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення об’єктів виїзної торгівлі, об’єктів сфери послуг і розваг та проведення ярмарків на території м. Малина.»

 План діяльності виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (з доповненнями)

Завантажити 

 

Проект рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого
водовідведення міста Малина» та аналіз регуляторного впливу

Про затвердження проекту рішення 

«Про  перегляд тарифу на перевезення пасажирів  автотранспортом у м. Малині»

 РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ  від 01.02.2017   №  23 “Про затвердження проекту рішення «Про  перегляд тарифу на перевезення пасажирів автотранспортом у м. Малині»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення виконкому Малинської міської ради
«Про перегляд тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Малині»