23-25 листопада у Києві  відбувся чемпіонат з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги серед жінок та чоловіків.

Участь у ньому узяло понад 350 учасників. Це представники  багатьох країн: Монголії, Латвії, Фінляндії, США, Індії, Туреччини, Грузії, Ізраїлю та інших.  Приємно відзначити, що саме малинчани  гідно  представили Україну, виступивши у своїх категоріях. Зокрема, Олександр Онищенко (наразі студент), у пауерліфтингу  зібрав суму 422,5 кг, виборовши золото у своїй категорії. Тетяна Коростель, шестикласниця школи-ліцею №1,  вперше виступила на змаганнях такого рівня, показавши  сумарний результат 115 кг. Дівчинка, яка вважить  усього 30 кг,  не лише зайняла перше місце та отримала золоту медаль, а й встановила світовий рекорд із станової тяги, подолавши штангу вагою 70 кг. Вітаємо Тетяну та її родину, яка була поруч і вболівала за донечку, з вагомим та  гарним результатом! Знаймо наших!