1червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків у спортивному залі Малинської ДЮСШ було проведено змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я”. Організаторами заходу виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Малинської міської ради та Малинська дитяча спортивна школа.

Участь у родинному спортивному святі взяло  8 родин малинчан: Соболівські, Карпенко, Іванюки, Громські, Сідлецькі, Власенкі, Зінькови та Цьохи. Захід пройшов цікаво –  свій виступ присутнім подарували вихованці зразкового художнього колективу ансамблю танцю “Біджиз” (худ. керівник: Анна Недашківська), а спортивні естафети задали небувалого драйву та емоцій учасникам.

Щодо переможців змагань, то 1 місце  вибороли родина  Громських (Олександр,Наталія, Вікторія), 2 – родина Цьох (Віталій, Олена, Олександр), 3 – родина Власенків (Микола, Ірина, Олександр). Далі місця відповідно розподілилися поміж родинами Карпенків ( Олег, Світлана, Дмитрій), Зіньков (Віталій, Анна, Злата), Сідлецьких (Юрій, Олена, Арсен),  Соболівських ( Юлія, Андрій, Роман) та Іванюків (Віталій, Марина, Максим).

Заступник міського голови Сніцаренко Леся Андріївна нагородила переможців грамотами, медалями, солодощами та сертифікатами на придбання спортивних товарів. Всі інші учасники також отримали  сертифікати учасників та солодощі.