4 липня українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України.

Правоохоронці Малинського віділення поліції сьогодні також отримали привітання.  З вітальним словом до них звернулися перший заступник міського голови Петро Піковський та голова районної ради Михайло Левковець.

Грамотами Малинської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, ініціативу і наполегливість у справі захисту прав та свобод малинчан  було нагороджено Анатолія Савченка – капітана поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції, Олега Терещенка  – сержанта поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції та Антона  Грицюка  – старшого сержанта поліції, поліцейського сектору реагування патрульної поліції № 3.

З нагоди професійного свята висловлюємо щиру вдячність всім працівникам поліції Малинщини за самовіддану працю та бажаємо родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі!