4 липня українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України.

Правоохоронці Малинського відділення поліції сьогодні також отримали привітання. Міський голова Олексій Шостак особисто завітав на урочисте засідання та привітав поліцейських Малинщини з святом.

Грамотами Малинської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, ініціативу і наполегливість у справі захисту прав та свобод малинчан  було нагороджено Дениса Стужука – старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції, Марію Михайленко – старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції та Олену Коваль – діловода Малинського відділення поліції.

З нагоди професійного свята висловлюємо щиру вдячність всім працівникам поліції Малинщини за самовіддану працю та бажаємо родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі!