Сьогодні, 26 квітня, в Україні відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та 33-а річниця аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля відбулися мітинг-реквієм та покладання квітів.

Вшанувати пам’ять всіх постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС  прийшли ліквідатори аварії та дружини загиблих та померлих ліквідаторів, представники міської та районної влади, учнівська молодь, керівники установ, організацій та підприємств міста, громадсько-активні малинчани.

З виступами до присутніх звернулися міський голова Олексій Шостак, перший заступник голови райдержадміністрації  Олексій Кучинський, начальник Малинського відділення МНС Олександр Рощенко. Хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської аварії, а отець Василь зі Свято-Покровської церкви відслужив поминальну панахиду. Закінчився мітинг-реквієм покладанням живих квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

Також сьогодні міський голова Олексій Шостак зустрівся та поспілкувався з ліквідаторами I категорії (1 та 2 група) і членами сімей померлих та загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а  також вручив їм матеріальну допомогу з міського бюджету.