З цієї нагоди в приміщенні мистецько-історичного центру міста ГО “Свічадо” було організовано вечір спілкування.  Подяками Малинської міської ради було відзначено всіх тих, хто активно займається волонтерською діяльністю в місті. Свої музичні вітання присутнім подарували працівники галузі культури міста.

Зазначимо, що потужний поштовх щодо розвитку волонтерства  в Малині,  і в Україні в-цілому,  дали Революція Гідності і початок воєнних дій на Донбасі.   Саме на плечі волонтерів лягало багато турбот. Упродовж вже 6 років вони збирають кошти і везуть на фронт усе: починаючи від шкарпеток і закінчуючи новітнім військовим обладнанням. Волонтери здають кров пораненим, знаходять потрібні ліки, плетуть маскувальні сітки і роблять багато інших речей: надають посильну допомогу у зборі коштів для важкохворих українців, допомагають малозабезпеченим родинам, дітям позбавленим батьківського піклування, тощо, майже щодня віддаючи свої сили цій нелегкій справі.

Тож вітаємо всіх, хто безкорисливо віддає свій час для допомоги іншим. Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!