На виконання вимог ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 року, (п. 9) та Порядку інформування

споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги, ТОВ «Малин Енергоінвест» повідомляє про намір зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання, послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів.

Загальний розмір тарифу, його структура (планові витрати за елементами, податок на додану вартість) наведені у розрахунку.

Причиною перерахунку тарифів є зміна цін на природний газ та електроенергію. Повна собівартість одиниці теплової енергії в затвердженому тарифі – 1452,4 грн/Гкал. (без ПДВ) – рішення виконавчого комітету Малинської міської ради № 142 від 26.08.2020 року. Повна собівартість одиниці теплової енергії   Повна собівартість одиниці теплової енергії в плановому тарифі – 2082,6 грн/Гкал. (без ПДВ).

Пропозиції та зауваження від споживачів приймаються ТОВ «Малин Енергоінвест» протягом 14 днів з дня оприлюднення повідомлення за адресою : м. Малин, вул. Українських повстанців, 25 а.