Одним з пріорітетних напрямків роботи міського голови Олександра СИТАЙЛА є благоустрій території Малинської громади. Так, зараз, допоки дозволяють погодні умови, працівники КП «Екоресурс» та КП «Малин» працюють на центральних вулицях Малина та в основних великих мікрорайонах.

Зокрема, триває обрізка дерев, чищення бордюр, грейдерування, підсипка грунтових доріг у напрямку від паперової фабрики  до центру (включно з благоустроєм території біля ринку) та у напрямку вулиці Городищанської. Приємно, що підприємці міста  Віталій Цьоха, Ігор Вуєць, керівник кредитної спілки «Оберіг» Віктор Зубов, директор Малинського кооперативного ринку Володимир Пащенко, керівник комбінату громадського харчування Лариса Мацапура  відразу відгукнулися і надали посильну допомогу у прибиранні території центру міста та наведенню порядку біля об’єктів, які вони утримують.

Віталій Цьоха очолює ОСББ «Центральний» у будинку по вул. Грушевського 5. Він коментує:

— Наше ОСББ створено лише рік тому, проте ми зробили чимало: від перекриття даху до встановлення скважини та прибирання території  біля будинку. Зараз ми оплатили роботи комунальних служб, бо її дійсно багато і вона потребує залучення комунальної техніки. Власне жителі такою співпрацею  задоволені. Це ж наше місто, тому над його чистотою маємо працювати спільно.

У свою чергу ми  звертаємося до жителів міста з проханням навести лад біля своїх будинків, приватних осель. Відходи (старі меблі, гілки, будівельне сміття)  КП «Екоресурс» вивозить вантажівками шляхом абонентських замовлень. Замовлення можна оформити і самостійно, і навіть, кооперуючись з сусідами.  Ціни доступні. Набирайте номери: (067)46-93-822, (063)24-21-037. Вони ж вказані і на контейнерах. Потурбуймося разом про чистоту та благоустрій нашого міста!