На виконання  Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні»  з 01 жовтня 2019 року Державною казначейською службою буде здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог міжнародного стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Змінені реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщено на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Веб – порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua або ви можете звернутися за довідкою до Малинського управління Державної фіскальної служби у Житомирській області: місто Малин, площа Соборна, 10, каб. 7 (другий поверх) або за телефоном: (04133) 5-37-56 – Вікторія Анатоліївна.