Уряд ухвалив рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 року.
Постанова Кабінету Міністрів розроблена Міністерством соціальної політики з урахуванням запровадження в Україні «карантину вихідного дня» та у зв’язку з необхідністю державної підтримки фізичних осіб-підприємців, в сім’ях яких виховуються діти, та передбачає:
– особам, які у травні-серпні 2020 р. отримали допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі — допомога на дітей), виплату такої допомоги буде продовжено автоматично, без подання нової заяви та необхідних документів. ;
– особи, які звертаються за призначенням допомоги на дітей вперше, повинні подати заяву та необхідні документи до 15 грудня 2020 року. Перелік документів:
• заява, яка складається з персональних даних заявника, даних про дітей та даних для перерахування коштів.
• копія свідоцтва про народження дитини (дітей);
• копія довідки з ПФУ про сплату ЄСВ (форма ОК-7);
• копія документу, що посвідчує проживання на території України (для іноземців);
• копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі створення) ради, сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Довідки за телефоном: 3-26-06 (управління праці і соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради)