26 лютого в Житомирі був проведений обласний конкурс  серед учнів мистецьких шкіл.

Вихованці нашої школи мистецтв також прийняли участь у конкурсі  та зайняли призові місця.

Вітаємо переможців конкурсу!

Конкурс сольного виконання:

I-е місце –  Парубець Максим, труба (старша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

I-е місце – Маєвський Назарій, труба (старша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

II-е місце – Гришанчук  Іван, туба (старша вікова категорія) викладач Куліковський В.І., концертмейстер Раченко О.К.

II-е місце – Тур Олександр, кларнет (старша вікова категорія) Бурляй В.М., концертмейстер Мойсієнко Н.А.

IІI-е місце – Литвиненко Софія, саксофон (старша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

IІI-е місце – Дядя Іван, труба (старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

IІI-е місце – Гуля Антон, труба (старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

Огляд-конкурс ансамблевої гри (духові інструменти):

 I-е місце (дует)Парубець М., Маєвський Н.  (старша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

IІІ-е місце (дует) – Гуля А., Дядя І.  (старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

IІІ-е місце (дует) – Тур О., Кондратенко В.  (старша вікова категорія) викладач Бурляй В.М., концертмейстер Мойсієнко Н.А.

Огляд-конкурс ансамблевої гри (бандура):

Гран-прі  – капела бандуристів – керівники Майданович С.І., Гузенко Т.С.

I-е місце (дует) – Єнько С., Захарчук Н.  (старша вікова категорія) викладач Майданович С.І.

IІ-е місце (тріо) – Олексієнко К., Давиденко В., Іглінська Т.  (старша вікова категорія) викладач Гузенко Т.С.

IІ-е місце (дует) – Грищенко А., Грищенко В.  (старша вікова категорія) викладач Власенко Г.М.

IІІ-е місце (дует) – Піковська І., Михайленко Д.  (старша вікова категорія) викладач Сябер Т.А.

IІІ-е місце (дует) – Оліфіренко В., Сидорчук М.  (старша вікова категорія) викладач Власенко А.П

 

 

Огляд-конкурс ансамблевої гри (фортепіано):

IІІ-е місце (дует) – Журавська Б., Недашківська Є.  (старша вікова категорія) викладач Перегуда Н.В.