Малинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що 17 листопада 2020р., були відібрані проби питної води з громадських трубчастих криниць сіл Малинівка, Юрівка та Різня.

Згідно результатів лабораторних досліджень, виявлено невідповідність питної води вимогам до питної води, призначеної для споживання людиною у  двох відібраних пробах (бактерії групи кишкової палички). Також у трьох пробах води виявлено перевищення вмісту нітратів, заліза.

Зокрема: в селі Юрівка, вул. Гагаріна, 29 — показник нітратів становить 163,4(норма до 50 мг/дм.куб);

с. Різня, на перехресті —  показник бактерій групи кишкової палички – 25  (норма менше 1), заліза – 1,95 (норма до 1,0 мг/дм.куб);

с. Різня, біля клубу  показник заліза -1,5 (норма до 1,0 мг/дм.куб);

с.Малинівка біля лабораторії  — показник бактерій групи кишкової палички -2,3(норма менше 1).

З метою недопущення ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації не рекомендовано вживати «сиру» воду з джерел водопостачання (с. Різня —  на перехресті та с. Малинівка — біля амбулаторії), де вода не відповідає вимогам по мікробіологічним показникам. З джерел водопостачання, де виявлено перевищення вмісту нітратів та заліза (с. Юрівка, вул. Гагаріна, 29; с. Різня, на перехресті; с. Різня, біля клубу ) – вживати воду не рекомендовано.