22 січня 1919 року на Софіївському майдані у Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українців — проголошено Акт Злуки Української та Західно-Української Народних Республік.

З нагоди величного державного свята – Дня Соборності громадськість міста, представники влади, учнівська молодь узяли участь в урочистостях. Зокрема, старшокласники третьої міської школи України урочисто розгорнули  кількаметрове  полотнище Державного прапора, звучали слова вітань, а до пам’ятника Тарасу Шевченку  лягли живі квіти.

Зі святом Вас, малинчани! Плекаймо все, що працює заради ідеї загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Щиро  бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє Малина та України!