Днями,  після реконструкції, запрацювало пологове відділення міської лікарні. Його урочисте відкриття відбулося 30 січня.

З цієї нагоди до Малина завітали Олексій Андрушко, начальник відділу медицини катастроф  та організації медичної допомоги населення управління охорони здоров’я ОДА, та Валентина Донець, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, головний обласний позаштатний акушер-гінеколог.

Гості були приємно вражені виконаними роботами.  Валентина Євгенівна відмітила оновлені палати з санвузлом та сучасну систему вентиляції, аналогічна якій є лише в лікарні м. Бердичева. «Головне для пацієнта – комфорт та висококваліфіковані лікарі» – зазначила вона. І не даремне, адже з 1 лютого приступає до роботи Наталія Полянська  – досвідчений лікар акушер-гінеколог (має 15-річний стаж роботи у Житомирському обласному перинатальному центрі).

Нагадаємо, що на дану реконструкцію з міського бюджету було виділено понад 1 млн. гривень. Також придбано фетомонітор та сучасне ліжко для пологів. Маємо сподівання, що народжувати в оновленому відділенні будуть не лише малинчанки, але й жительки навколишніх районів.

У 2017 році реконструкція лікарні продовжиться. В подальших планах міського голови Олексія Шостака, відповідно до рекомендацій МОЗ, – реконструкція приймального відділення. Вірніше, створення на його базі відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги, яке буде відповідати вимогам сучасності. У розмові з міським головою Олексієм Шостаком та головним лікарем ММРТМО Валентиною Швидун, представник ОДА Олексій Андрушко пообіцяв надавати консультації та всіляку підтримку з даного питання.

До слова, в оновленому пологовому за вихідні дні вже народилося 4 малюків. Вітаємо батьків з поповненням та бажаємо здоров’я і щастя новонародженим!