Немає на світі добрішої професії, ніж професія соціального працівника. Ваше покликання — розділяти труднощі і радість безпорадних і слабких людей, а Ваша велика праця здатна подарувати сонячний промінь надії у серці на краще життя у цьому великому світі.
Будьте завжди такими ж добрими і чуйними людьми з великою, чистою, порядною і світлою душею. Знайте, хороші вчинки повертаються у подвійному розмірі вдячності, тому нехай успіх і душевна радість оточують Вас і супроводжують в усіх Ваших починаннях.

міський голова    Олексій Шостак

На фото: працівники міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: Маргарита Голомбовська, Ілона Чамор, Тетяна Курганська (директор), Таміла Кащук, Ольга Бернацька та Олександра Мельниченко.

А також працівники Територіального центру соціального обслуговування: Наталія Ніколенко, Катерина Марек, Катерина Тимошенко, Марина Шкільнюк та Галина Дмитренко