Днями виповнюється четверта річниця виходу сил АТО із Дебальцеве Донецької області.  Саме від 15 до 18 лютого 2015 року на Дебальцівському плацдармі точилися найзапекліші бої. Тоді загинуло щонайменше 110 українських армійців.

З пропозицією вшанувати пам’ять загиблих та віддати шану всім захисникам Дебальцеве  до виконавчого комітету Малинської міської ради звернулися Ярослав Дмитренко, волонтер, та Євгеній Сермукслис, керівник міського осередку учасників АТО .

Ідея фотовиставки з’явилася у хлопців ще в минулому році, коли до Малина приїжджала Всеукраїнська фотовиставка, присвячена боям за Дебальцеве. Тож в цьому році Малинською спілкою АТО «Схід» було зібрано фотографії від  місцевих учасників тих буремних подій.

Втілити ідею в життя допомогла талановита місцева декораторка Ірина Садкова. Це вже не перша співпраця виконавчого комітету з Іриною – саме вона оформлювала фотовиставки «Малин творять молоді» в міському парку культури та мистецтв до Дня молоді та «Малин  – крізь роки та віки» з нагоди Дня міста у 2018 році.

Тож запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з експозицією «Дебальцеве 2015»,  яка знаходиться в фойє адміністративного будинку.