Минулого тижня у Малині відбулося виїзне засідання комітету із питань доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Заступник міського голови Леся Сніцаренко та начальник міського УПСЗН Сергій Недогарок разом з  Олександром Проніним протестували центральні вулиці міста та деякі об’єкти інфраструктури на доступність. Адже якщо питати поради стосовно покращення доступності міста – то у тих, хто щоденно долає подібні бар’єри, непомітні оку здорової людини.

Було протестовано новий пандус біля міського Центру надання адміністративних послуг. Зауважень до виконаних робіт не послідувало. Пан Олександр зміг вільно піднятись та попасти всередину приміщення. Також було відвідано міські супермаркети «Фуршет» та «АТБ», центральні аптеки.

Приємно відзначити, що центр міста відповідає потребам людей з інвалідністю. Також було прийнято рішення направити листи до керівників аптек та магазинів з  пропозиціями щодо вдосконалення деяких моментів (намалювати знак «місце для парковки для осіб з інвалідністю» та відповідну розмітку, понизити бордюри, тощо). Також пан Олександр висловив побажання понизити бордюри та облаштувати пандуси в міському парку культури та відпочинку, аби люди з обмеженими можливостями мали змогу вільно відвідувати його.