Згідно Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  23 листопада 2016р. №854 (зі всіма змінами та доповненнями) органи праці та соціального захисту населення за наявності документів, передбачених пунктом 9 цього Порядку, здійснюють реєстрацію заяв та ведуть облік громадян, віднесених до категорії 1.

Забезпечення путівками на санаторно–курортне лікування у 2020 році проводиться у порядку черговості подання заяв та в межах доведених бюджетних призначень.

Інформацію про черговість, громадяни даної категорії можуть дізнатися, звернувшись до управління праці та соціального захисту населення особисто, у кабінет №6 за адресою вул. Чорновола, 38 Б м.Малин.