Виконком Малинської міської ради інформує про проведення 11.12.2017 року о 10-00 год. в адмінприміщенні Малинської районної державної адміністрації (пл. Соборна, 6а, каб. 119) громадських слухань.
Тема – обговорення детального плану території земельних ділянок:
– для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, розташованих по вул. Чкалова, вул. Антоновича, вул. Пляжній та вул. Шевченка. Детальний план території розроблений ФОП Мойсієнко Г.В., замовником є виконком Малинської міської ради відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Строк подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – з 10.11.2017 року до 08.12.2017 року. Пропозиції приймаються за адресою: пл. Соборна, 6а, каб. 119, телефон для довідок (04133) 5-15-14.
Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
У громадських слуханнях можуть взяти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), представники їх об’єднань, наукових закладів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно – дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.