Згідно розпорядження міського голови від 12.01.2021 № 3, ст.42 та ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Малинської міської ради сьомого скликання 13 січня 2021 року о 16.30 у Великій залі адмінприміщення відбудеться позачергова сесію міської ради восьмого скликання
На розгляд ради винесено питання:
2.1. Про звернення депутатів Малинської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії, постачання природного газу та розподіл природного газу.
У зв’язку з обмежувальними протиепідемічними заходами   та з метою запобігання поширенню хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, сесія буде проведена в закритому режимі.