Згідно розпорядження міського голови від 11.07.2017 №148 20 липня о 14.00 годині у великій залі адмінприміщення відбудеться сесія міської ради. Депутати розглянуть наступні питання:

1. Питання бюджету:

1.1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

2. Питання земельних відносин:

2.1. Про затвердження детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Грушевського, біля будинку №1 В.

2.2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. 1-го Травня, біля будинку №9.

2.3. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення по вул. Грушевського, 6-Б.

2.4. Про надання дозволу на виготовлення звіту з експертної грошової оцінки по площі Вокзальній, 1д.

2.5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Володимирській, біля будинку №23.

2.6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Толстого, біля будинку №4.

2.7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Толстого, 2є.

2.8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Миклухи Маклая, біля будинку №25.

2.9. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок.