Традиційно, 22 червня в Україні вшановують світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Україна згадує події років, що кривавою смугою увірвалися в життя мільйонів родин, принісши горе, біль та втрати. Ці події, без перебільшення, торкнулися усіх, зламали і покалічили долі, розділили життя на «до» і «після».

Малинчани сьогодні також долучилися до шанування пам’яті жертв війни і до відзначення Дня скорботи. Зранку біля Меморіалу героям Малинського підпілля  зібралися представники  ветеранських організацій міста, аби згадати полеглих у боях на фронтах, вшанувати їхню світлу пам’ять. Представники органів місцевого самоврядування також поклали квіти до підніжжя меморіалу.

І хоча епідеміологічна ситуація в Україні диктує свої умови, наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!