Відділ культури виконавчого комітету Малинської міської ради інформує про проведення другого засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору керівників закладів культури.

На посаду директора Малинського  міського краєзнавчого музею засідання конкурсної комісії  відбудеться 27 лютого 2019 року в 11.00 год. за адресою:  м.Малин, пл. Соборна, 6,   актова зала дитячої школи мистецтв (третій поверх).

Під час проведення засідання буде проводитися співбесіда з кандидатами та заслуховуватися  презентації проектів програм розвитку краєзнавчого музею на один і п’ять років. З числа учасників   буде  визначено  переможця конкурсу.

На посаду завідувача Малинською  міською дитячою бібліотекою засідання конкурсної комісії  відбудеться  27 лютого 2019 року  о 12.00 год. за адресою:  м.Малин, пл. Соборна, 6,  актова зала дитячої школи мистецтв (третій  поверх).

Під час проведення засідання буде проводитися співбесіда з кандидатами та заслуховуватися  презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. З числа учасників   буде  визначено  переможця конкурсу.

На посаду директора Малинського  міського будинку культури засідання конкурсної комісії  відбудеться  27 лютого 2019 року  о 13.00 год. за адресою:  м.Малин, пл. Соборна, 6,   актова зала дитячої школи мистецтв (третій  поверх).

Під час проведення засідання буде проводитися співбесіда з кандидатами та заслуховуватися  презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. З числа учасників   буде  визначено  переможця конкурсу.