Шановні малинчани!

Прийміть щирі вітання зі святом — Днем Конституції України!

Прийняття у 1996 році Конституції України остаточно затвердило те, що незалежна Україна відбулася як демократична, соціальна і правова держава, основними цінностями якої є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека. Засади Конституції України є нормами прямої дії, а отже, кожен громадянин України перебуває під її безпосереднім захистом. Тому обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

Нехай же наші серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності!

Щиро бажаю всім добра, достатку та миру!

З повагою,

міський голова                          Олексій ШОСТАК

На фото: напередодні Дня Конституції України делегацією від виконавчого комітету Малинської міської ради було покладено квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка.