Сильна ожеледиця додала роботи міським комунальникам
Вчорашня негода внесла значні корективи у роботу комунальних служб міста. Сильна ожеледь перетворювала вулиці та тротуари міста на суцільну ковзанку. Навіть посипані піщано-соляною вулиці через дощ та мороз покривалися льодовою кіркою, що утруднювало роботи.
Свою сьогоднішню роботу комунальники розпочали ще о третій годині ночі, таким чином до сьомої години ранку всі центральні вулиці та тротуари вже було посипано піщано-сольовою сумішшю. Наразі залучено всі 5 наявних одиниць техніки. Автомобілі працюють на всіх інших вулицях міста та у селах.
З самого ранку працювали і двірники комунальних підприємств, посипаючи прибудинкові території багатоповерхівок піщано-соляною сумішшю. У міському та фабричному парку безпекою центральних алей та доріжок опікувалася техніка «Екоресурсу».
На жаль, ПП «Автомагістраль», яке обслуговує дороги некомунальної власності міста (Винниченка, Приходька, Городищанську, частину Грушевського, Гагаріна), не виконало узяті на себе зобов’язання по посипці доріг, що утруднило роботи комунальних служб, які не могли залишити ці вулиці без уваги.
Ще раз звертаємося до жителів Малинщини! Будьте обережні на вулиці! Просимо бути дуже уважними на проїжджій частині та тротуарах, без особливої потреби не виходити на вулицю та не вирушати у дорогу. Потурбуймося разом про власну безпеку та безпеку тих, хто поруч!