Офіційна сторінка Малинської міської ради

Почесні громадяни

  • 21.02.2021, 17:32
  • 4845

Почесні громадяни

Добровольський Віктор Костянтинович

Народився у 1919 році. З 1944 року – член КПРС. Учасник бойових дій. Працював заступником начальника Житомирського обласного виробничого управління автомобільного транспорту. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєне 23 листопада 1973 року за активну участь в боях по звільненню м. Малина від німецько-фашистських загарбників та на честь 30-х роковин звільнення м. Малина від німецько-фашистських загарбників.

Романенко Микола Якович

Народився у 1914 році. З 1940 року – член КПРС. Учасник бойових дій. Працював заступником директора Малинського цегельного заводу. Нагороджений багатьма орденами та медалями. Його ім’я носить одна з вулиць м. Малина. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєне 23 листопада 1973 року за активну участь в боях по звільненню м. Малина від німецько-фашистських загарбників та на честь 30-х роковин звільнення м. Малина від німецько-фашистських загарбників.

Неманіхін Володимир Миколайович

Народився у 1908 році. З 1928 року – член КПРС. Працював директором Малинської Ордена Жовтневої революції паперової фабрики ім. 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції. Учасник бойових дій. Герой Соціалістичної Праці. Нагороджений Орденами Леніна, Жовтневої революції, Трудового Червоного Прапора, медалями. Звання «Почесний громадянин міста Малина » присвоєне 23 листопада 1973 року за багаторічну сумлінну роботу по відбудові та розвитку міста в післявоєнний період та на честь 30-х роковин звільнення м. Малина від німецько-фашистських загарбників.

Петров Василь Степанович

Народився у 1922 році у Запорізькій області. Генерал-майор артилерії. Учасник бойових дій. Під час війни у 1943 році при форсуванні Дніпра був тяжко поранений, внаслідок чого втратив обидві руки. Після війни працював на відповідальних посадах у Радянській армії. З 1945 року – член КПРС. Двічі Герой Радянського Союзу. Нагороджений Орденом Леніна, Орденом Червоного Прапора. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєне 15 травня 1974 року за активну участь в обороні міста Малина від німецько-фашистських загарбників в 1941 році, за значну військово-патріотичну роботу та на честь 29 роковин від Дня Перемоги Радянського Союзу над фашистською Німеччиною.

Сісевич Адам Григорович

Народився у 1913 році. Учасник Великої Вітчизняної війни. З 1942 року – член КПРС. Нагороджений Орденом Червоної зірки, Орденом Вітчизняної війни I ст., медалями «За взяття Берліна», «За перемогу над Німеччиною». Працював вчителем історії лісотехнікуму, директором Малинської школи №1 ім. Ніни Сосніної, 2-им секретарем Малинського райкому Компартії Заслужений учитель УРСР. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 11 квітня 1985 року за проявлену мужність і героїзм в боях з німецько-фашистськими загарбниками, особистий внесок у розвиток міста, значну роботу з патріотичного виховання підростаючого покоління та на честь 40-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Бакланов Григорій Васильович

Народився у 1924 році у с. Р.-Бундівка Руднянського району Калінінградської області. Учасник Великої Вітчизняної війни. З грудня 1951 року – член КПРС. Працював завідуючим міжкомунгоспом, начальником міжрайонного виробничого управління газового господарства. Нагороджений Орденом Слави 3 ст., Орденом Вітчизняної війни 2 ст., ювілейними та трудовими медалями. З 1993 року вулицю Піонерську перейменовано на вулицю імені Бакланова. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 11 квітня 1985 року за проявлену мужність і героїзм в боях з німецько-фашистськими загарбниками, значний внесок у розвиток міста, проведену роботу з патріотичного виховання підростаючого покоління та на честь 40-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Карманов Сергій Прокопович

Член КПРС – з 1945 р. Учасник Великої Вітчизняної війни. Нагороджений Орденом Вітчизняної війни I ст., медалями «Партизан Вітчизняної війни», «За перемогу над Німеччиною». У післявоєнний час працював секретарем Малинського РК ЛКСМУ, інструктором Малинського райкому Компартії України, секретарем партійного бюро паперової фабрики, секретарем райкому Компартії України. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 11 квітня 1985 року за проявлений героїзм і мужність в боях з німецько-фашистськими загарбниками, значний внесок у розвиток міста, проведену роботу з патріотичного виховання підростаючого покоління та на честь 40-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Сидоров Іван Іларіонович

З 1943 року – член КПРС. Учасник Великої Вітчизняної війни. Нагороджений Орденом Слави III ст., медаллю «За відвагу». У післявоєнні роки за доблесну працю нагороджений Орденом Трудового Червоного прапора, Орденом «Знак пошани». Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 11 квітня 1985 року за проявлений героїзм і мужність в боях з німецько-фашистськими загарбниками, значний внесок у розвиток міста, проведену роботу з патріотичного виховання підростаючого покоління та на честь 40-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Приходько Юрій Миколайович

Директор Малинської паперової фабрики з 1978 по 1995 рік. З перших днів Великої Вітчизняної війни брав участь у бойових діях. Нагороджений Орденом Червоної Зірки, медаллю «За відвагу». Закінчив війну у травні 1945 року у званні старшого лейтенанта. У 1961 році керував папероробним цехом, а пізніше стає начальником паперового виробництва. Сімнадцять років очолював колектив Малинської паперової фабрики. Неодноразово був обраний депутатом Малинської міської, районної, Житомирської обласної рад. Активний раціоналізатор та винахідник. На його рахунку 50 винаходів та 23 рацпропозиції. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 1 листопада 1995 року за вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток міста.

Сацюк Володимир Миколайович

Народився у 1963р. у м. Малин Житомирської області. Освіта вища, у 1987р. закінчив Київське вище загальновійськове училище ім. М.Фрунзе, у 1997р. – Міжгалузевий інститут післядипломної освіти. Працював фрезерувальником на Малинському дослідно-експериментальному заводі, заступником директора СП «Тавр», м. Київ. У 1996-1998рр. – генеральний директор, президент ЗАТ «Укррос», м. Київ. Народний депутат України 3 скликання з 1998 р. по 04.2002р. Голова підкомітету з прикордонних і митних питань та Національної гвардії України Комітету з питань національної безпеки і оборони з липня 1998 р. Народний депутат України 4 скликання з квітня 2002р., висунутий Виборчим блоком політичних партій «Демократична партія України – партія «Демократичний союз». Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 24 лютого 1999 року за вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток міста. Самойленко Анатолій Михайлович Народився у 1938 році. Директор Інституту математики Національної академії наук України. Талановитий педагог. Президент Всеукраїнського благодійного фонду сприяння розвитку математичної науки, член декількох математичних товариств. Засновник Малинської благодійної організації «Фонд сприяння розвитку здібностей обдарованих дітей та юнацтва». Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 24 лютого 1999 року за значні досягнення у науковій діяльності, сприяння розвитку здібностей обдарованих дітей та юнацтва міста Малина.

Соснін Валентин Іванович

Народився у с. Кухарі Іванівського району Київської області. Учасник Малинського партійно-партизанського підпілля. Після загибелі сестри та батька (Сосніної Ніни Іванівни і Сосніна Івана Івановича) перебував з матір’ю у концтаборі. Звільнений партизанським загоном Наумова. Працював лікарем. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 4 травня 2001 року за значну роботу з патріотичного виховання молоді та у зв’язку з відзначенням Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Рудченко Микола Миколайович
 
Народився 11 жовтня у 1951 році у смт. Чоповичі, Малинського району. Трудовий шлях почав на Чоповицькій меблевій фабриці, працював у радгоспі «Чоповицький». Був головою правління колгоспу ім. Калініна Малинського району. У 2001-2004 рр. – голова Житомирської обласної державної адміністрації. Народний депутат України. Заслужений працівник сільського господарства України. Нагороджений Орденом «Знак Пошани», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Орденом «За заслуги» ІІІ ст. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 19 серпня 2002 року рішенням 5-ї сесії міської ради 24-го скликання за значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток, розбудову міста Малина та з нагоди Дня міста.

Шевчук Леонід Анатолійович

Народився у 1956р. у с. Жежелів Козятинського району Вінницької області. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут, Українську академію державного управління при Президенту України. Працював вчителем, потім – директором Шевченківської і Ворсівської шкіл, загальноосвітньої школи №6. Зараз очолює педагогічний та учнівський колектив загальноосвітньої школи №2, був обраний Малинським міським головою 2-го, 3-го та 4-го скликань 1994-2005 років. У 2001 році Житомирською обласною радою Шевчука Л.А. визнано кращим міським головою Житомирської області та нагороджено дипломом обласної ради. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 4 грудня 2007 року за вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток територіальної громади міста, становлення та розвиток місцевого самоврядування.

Андрійцев Валерій Олександрович

Народився у 1987 році у м. Києві. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 19 грудня 2007 року за високі спортивні досягнення (Чемпіон України, Чемпіон Європи 2006 року, Чемпіон світу серед молоді 2007 року з вільної боротьби), вагомий особистий внесок у розвиток фізкультури і спорту, виховання патріотизму та формування здорового способу життя серед молоді.

Приходько Мірдза Арнольдівна

Народилася у 1922 році у м. Харкові. З 1947 року працює у Малинському МРТМО лікарем акушер-гінекологом. Відмінник охорони здоров’я. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 12 червня 2008 року за вагомий особистий внесок у розвиток медичної сфери м. Малина, багаторічну сумлінну працю, сумлінне виконання професійних обов’язків.

Драган Микола Афонович

Народився у 1924 році у с. Степанівка Таращанського району Київської області. Нагороджений трьома Орденами Слави, Орденом Червоного Прапора, Орденом Вітчизняної війни, більш як двадцятьма медалями. Після офіцерських курсів служив у полку Василя Степановича Петрова, у грізні роки лихоліття був винищувачем танків. У складі третьої винищувальної бригади 70-ї армії воював на Курській дузі. Після війни працював у сільському господарстві. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно посмертно 24 жовтня 2008 року за проявлений героїзм і мужність в боях з німецько-фашистськими загарбниками, вагомий особистий внесок у розвиток міста, значну роботу із патріотичного виховання підростаючого покоління малинчан та з нагоди 65-ї річниці визволення Малинщини від німецько-фашистських загарбників.

Білорус Євген Павлович

Народився у 1922 році у с. Нова Буда Потіївського (нині Радомишльського району) Житомирської області. Учасник бойових дій, орденоносець. Був командиром взводу, заступником командира батареї артполку. Командував батареєю окремого винищувального протитанкового дивізіону. Отримав тяжке поранення (втратив ногу), після чого лікувався у госпіталі. У мирні роки був направлений на Житомирщину помічником першого секретаря райкому Компартії до смт. Чоповичі. Через сім років очолив Чоповицьку районну газету «Сталінський клич», де працював більше п’яти років. З 1958 року працював заступником редактора таредактором газети «Радянський Малин», яка потім перейменовувалася у видання «Під прапором Жовтня», «Прапор Жовтня». Загалом на цій посаді Білорус Є.П. працював 20 років. Двічі обирався депутатом – Чоповицької і Малинської районних рад. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 24 жовтня 2008 року за проявлений героїзм і мужність в боях з німецько-фашистськими загарбниками, вагомий особистий внесок у розвиток міста, значну роботу із патріотичного виховання підростаючого покоління малинчан та з нагоди 65-ї річниці визволення Малинщини від німецько-фашистських загарбників.

Гангалюк Аделаїда Дмитрівна

Народилася у 1927 році у с. Ірша Малинського району. У роки війни під час окупації усією сім’єю перебувала у Тетерівському партизанському загоні. Нагороджена Орденом Вітчизняної війни , медаллю Жукова, ювілейними медалями. Більше 50 років працювала лікарем у Малинському МРТМО. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 25 листопада 2008 року за проявлений героїзм і мужність в боях з німецько-фашистськими загарбниками, вагомий особистий внесок у розвиток міста, значну роботу із патріотичного виховання підростаючого покоління малинчан та з нагоди 65-ї річниці визволення Малинщини від німецько-фашистських загарбників.

Кульчицький Йосип Людвикович

Народився у 1939 році у м. Малині. Навчався у Малинському лісотехнікумі (технік-будівельник).Після служби у армії працював на паперовій фабриці. З лютого 1963 року – вчителем фізвиховання у Малинській ЗОШ №3, з вересня 1967 року – тренерем-викладачем Малинської ДЮСШ. Очолив ДЮСШ у 1967 році. За час роботи у спортивній школі підготував велику улиу здібних спортсменів, які в різні часи ули переможцями першостей України, Радянського Союзу і Європи. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 16 серпня 2011 року за вагомий особистий внесок у розвиток фізкультури і спорту, виховання патріотизму підростаючого покоління малинчан.

Грищенко Євген Іванович

Народився у 1953 році у м. Малині. Після закінчення факультету журналістики з 1975 року працював у засобах масової інформації. Працював фотокореспондентом, кореспондентом, заввідділом, відповідальним секретарем у місцевій газеті «Прапор Жовтня». Редагував газету Малинської паперової фабрики «Паперовик», очолював районну газету «Кур’єр». Був членом Національної Спілки України. У 1970-80-х роках разом із В. Сташуком очолював міжрайонне літературно-мистецьке об’єднання «Поліська ластівка». Автор символіки м. Малина – прапора, герба та слів гімну. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 16 серпня 2011 року за вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке і краєзнавче життя міста Малина та розвиток журналістики.

Молодоженя Майя Володимирівна

Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 14 серпня 2012 року за вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти, збагачення національної та куль утрної спадщини, значну роботу по вихованню підростаючого покоління малинчан.

Менакер Юрій Львович

Народився 21 квітня 1948 р. у м. Малині. Після закінченя Пермського медичного інституту з квітня 1974р. працював лікарем-стоматологом у Малинській районній лікарні. Потім – після спеціалізації лікарем-анастезіологом. З 1995 року працював завідуючим реанімаційно-анастезіологічнийм віддленням РТМО. У 1986 році нагороджений орденом «Знак Пошани». Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 14 серпня 2012 року за вагомий особистий внесок у розвиток медицини міста, високопрофесійну майстерність, постійний творчий пошук, чуйність, відданість обраній справі, за тисячі врятованих життів.

Задорожній Анатолій Олександрович

Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 18 вересня 2013 року за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, патріотичне виховання молоді, підготовку спортсменів світового рівня.

Михайленко Віктор Якович

Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 18 вересня 2013 року за вагомий особистий внесок у розвиток та розбудову міста, участь у будівництві промислових об’єктів та об’єктів соціально-культурного значення.

Трилінський Степан Степанович

Народився 21 березня 1921 року. Учасник бойових дій, колишній працівник органів суду, громадський адвокат з багаторічним досвідом. Нагороджений багатьма бойовими та трудовими орденами та медалями. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 14 вересня 2017 року за проявлений героїзм і мужність в боях з німецько-фашистськими загарбниками, вагомий особистий внесок у розвиток міста і велику роботу по патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Мельник Валерій Григорович

Народився у 1958 році у м. Малині. Багаторазовий чемпіон України, СРСР, Європи і світу, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, пауерліфтінгу і армреслінгу, підполковник Збройних Сил України. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно посмертно 14 вересня 2017 року за високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток фізкультури і спорту, патріотичне виховання малинчан (посмертно).

Майданович Світлана Іванівна

Народилася у 1947 році в с. Головки Малинського району. З 1970 року працює викладачем по класу бандури в Малинській дитячій музичній школі. У 1971 році очолила дитячу капелу бандуристів «Веснянка». Нагороджена медаллю « За трудову відзнаку», значком «Відмінник народної освіти», почесною відзнакою «За досягнення в розвитку культури і мистецтв». Заслужений працівник культури України, член національної спілки кобзарів України. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 31 серпня 2018 року за творчі та професійні заслуги, пропаганду українського кобзарського мистецтва, вагомий особистий внесок у розвиток художньої самодіяльності міста та виховання підростаючого покоління в дусі любові до України та українських пісень

Студінський Володимир Аркадійович

Народився 22 квітня 1962 р. у Черняхові (Житомирська область). У 1965 р. родина переїхала до Малина. Свій трудовий шлях розпочав з 1984 року учителем історії у Ворсівській восьмирічній школі, а також за сумісництвом викладав історію в школі № 3 м. Малин. У березні 1990 р. обраний на посаду голови Малинської міської ради. У період 1995-1998 рр. займає посаду директора міської школи №5. З кінця 1990-х років розпочав наукову і педагогічну діяльність у вищих навчальних закладах Києва, Маріуполя, Житомира. Доктор історичних наук, кандидат економічних наук, професор кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств Київського національного торговельно-економічного університету, Почесний краєзнавець України, Почесний професор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Автор 450 публікацій з питань історії, екології та економіки рідного краю та учасник понад 100 наукових та науково-краєзнавчих конференцій, де виступав з доповідями, зокрема з питань краєзнавства та історії Малина. Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 13 вересня 2019 року за вагомий особистий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних та еколого-економічних надбань міста, участь у культурно-просвітницькому та освітньому житті Малина, активну громадську позицію та патріотизм.

Гаманюк Анатолій Іванович

Народився 24 березня 1950 року у смт. Дзерджинськ Житомирської області. У 1977 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М .І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа». В КНП “Малинська міська лікарня” Малинської міської ради працює з 1978 року на посаді лікаря-хірурга. З 1983 року призначений на посаду завідувача хірургічного відділення . Має підтверджену вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Хірургія». Звання «Почесний громадянин міста Малина» присвоєно 11 вересня 2020 року за вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я міста, високопрофесійну майстерність, відданість обраній справі, активну громадську позицію.

Барановський Василь Володимирович 

Народився 30 січня1967 р. у с. Устинівка Малинського району. Закінчив Устинівську школу, потім - Малинське професійно-технічне училище. У 2014 році з початком російської воєнної агресії був мобілізований, старший лейтенант, командир взводу 44-ї окремої артилерійської бригади. Загинув 29 січня 2015-го у боях з російськими збройними формуваннями в місті Вуглегірську Донецької області. Указом Президента України № 58/2017 від 10 березня 2017 року, «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку», нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) . Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Харченко Леонід  Борисович

Народився 21 березня 1967 р. у с. Горинь, Малинського району. Закінчив 8 класів Горинської школи, потім навчався в м. Малині в ЗОШ №1. Опісля проходив строкову військову службу на посаді водія вантажівки у Північній Осетії, де саме велися військові дії. У 2014 році з початком російської воєнної агресії був мобілізований, потрапив до складу 30-ї бригади. Солдат (сапер). На Сході був на ротації під Сватово, потім в м. Щастя Луганської обл. Помер 1 липня 2015 року у лікарні м. Житомир під час загострення хвороби отриманої внаслідок участі у АТО. Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Яхновський Олександр Вікторович 

Народився 24 жовтня 1974 року в селі Мартиновичі (Поліський район, Київська область). У 1978 року з батьками переїхав на Житомирщину — в село Скурати, Малинського району). У 1992 року призваний до лав ЗСУ - служив у прикордонних військах на Львівщині. З 1994 року переїхав до Керчі, де працював інструктором по спорту в Національній гвардії. Згодом продовжив військову службу в Керченському батальйоні морської піхоти. Після окупації Криму російськими військами вийшов на материкову Україну — разом з дружиною та донькою (на собі привіз прапор України), переїхали у Миколаїв. На початку бойових дій вирушив на фронт, більше року воював на передовій: старший прапорщик, головний старшина 501-го батальйону. Помер 18 липня 2016 року в Бердянську від серцевого нападу. Указом Президента України № 390/2015 від 3 липня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Снітко Олександр Петрович 

Народився 20 грудня 1971 року в селищі Гранітне Малинського району. Закінчив Гранітненську ЗОШ. У 2014 році з початком російської воєнної агресії був мобілізований, після року служби повернувся додому. 26 лютого 2016 року підписав контракт з ЗСУ, молодший сержант, військовослужбовець 59-ї окремої мотопіхотної бригади — водій. 10 вересня 2016-го загинув внаслідок нещасного випадку під час несення служби поблизу міста Соледар Донецької області. Указом Президента України № 161/2017 від 13 червня 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений медаллю "За військову службу Україні" (посмертно). Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Гулькевич Олександр Володимирович

 Народився 07 квітня1974 року в місті Малин (Житомирська область). У 1991 року закінчив Малинську ЗОШ № 4. В серпні 2015 року у зв’язку із російською воєнною агресією мобілізований; молодший сержант, стрілець-зенітник роти вогневої підтримки 43-го окремого мотопіхотного батальйону «Патріот». 13 вересня 2016 року загинув на блокпості поблизу смт Зайцеве (Донецька область) внаслідок артилерійського обстрілу. Указом Президента України № 522/2016 від 25 листопада 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Влодарський Олексій Костянтинович 

народився  15 грудня 1981 року у селищі Гранітне Малинського району. Закінчив Гранітненську ЗОШ, потім навчався у Малинському лісотехнічному коледжі, проте навчання не закінчив. У 2000—2001 роках проходив строкову службу у 441-му вертолітному полку (м. Коростень). У 2014 році з початком російської воєнної агресії був мобілізований до 1-ї танкової бригади як доброволець. Сержант, навідник 1-ї штурмової роти 24-го батальйону «Айдар». 2 жовтня 2018 року загинув від кулі снайпера поблизу села Кримське (Новоайдарський район). Указом Президента України № 47/2019 від 28 лютого 2019 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов'язку» — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Жордочкін Вадим Вікентійович 

Народився 22 листопада 1978 року в місті Житомир у родині військовослужбовця. У зв‘язку зі службою батька сім’я змушена була часто переїжджати з місця на місце. У 1995 році закінчив загальноосвітню школу №3 міста Вільнянськ Запорізької області . Із 2007 року разом з родиною мешкав у селі Ворсівка Малинського району Житомирської області. Працював в місті Малин Житомирської області. У 2014 році з початком російської воєнної агресії був мобілізований до 54-ого окремого розвідувального батальйону, старший солдат, радіотелеграфіст.  Загинув 18 квітня 2016 р. під час виконання службових обов'язків поблизу села Широкине (Волноваський район Донецька область). Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Огороднік Сергій Олександрович

Народився 14 серпня 1985 року у м. Малин. З початком російської збройної агресії проти України у 2014 році виконував бойові завдання на Сході, проходив військову службу у складі 14-ї окремої механізованої бригади. Загинув у ніч на 20 липня 2018 року в зоні бойових дій під час чергування на блокпосту.  від 26 липня 2014 року № 619/2014 — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько- української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 30 серпня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.

Артур Володимирович Голуб

Народився 3 квітня 1994 року у м. Малин. У 2013 року закінчив Малинський лісотехнічний коледж — за спеціальністю «лісове господарство». Здобув вищу освіту в НУБіП України — у міжкафедральній навчальній лабораторії на базі Малинського фахового коледжу, але вирішив піти захищати Батьківщину від російської агресії. З 2020 року — матрос 503-ї окремої бригади морської піхоти. Загинув 12 вересня 2021 року на автодорозі поблизу смт Верхньоторецьке (Ясинуватський район), коли в вантажівку, якою він кермував, влучила ворожа протитанкова керована ракета. Указом Президента України № 25/2022 від 21 січня 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) . Звання «Почесний громадянин міста Малина» (посмертно) присвоєно 15 вересня 2021 року за вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України.